| sissi a întrebat:

Bunaa.am facut rost de id. u baiatului pe care il plac si as vrea sa vorbesc cu el pe mess, dar nu prea stiu ce. ce am putea vorbi? tin sa spun ca e cu mine in scoala si avem cativa prieteni comuni. funda

2 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Poi ar trebui sa incepi cu lucruri banele cum ar fi ce mai faci nu stiu ce... Daca tot ai mentionat ca aveti prieteni comun e si mai bine organizatsi o petrecere ceva oriunde si multe apoi cine stie o sa se faca contactul acol. daca nu mai spune-i ca cum mai e si alea si a 2 zi la scoala il intrebi ca ce face nu stiu ce apoi cu timpul o sa reiasa o frum prietenie love struck din care poate o sa se love struck d tine fara sa isi deie seama si o sa vezi ko sa fi cu el big hug bfttt :* [Fund]?; x

| St3fU a răspuns:

Pai iesiti in oras intai si dupa aia o sa aveti despre ce sa vorbiti...o alta chestie care mie imi ia de obicei zile intregi de vorbit, ar fi sa vorbiti despre ce va place si ce nu, de ce nu'ti place, sau iti place.sa iti spui mereu opinia si daca nu e asemenea cu a lui, arata'i de ce crezi tu asa despre ceva, si el o sa'tia rate de ce crede asa despre altceva.si o sa stai pe un singur subiect numa vreo ora sau douabig grin