| o.noua.personalitate a întrebat:

Bunaa! Am si eu o intrebarehappy. daca ti-a venit ciclul e posibil sa fii insarcinata? >Multumescbig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care trebuia si a fost normala din toate punctele de vedere (durata, flux, aspect), nu esti insarcinata.

| Rebecca a răspuns:

Nu. Odata ce ti'a venit cilcul, nu mai exista sansa sa fii insarcinata. Bafta! Take care! kiss

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu ai cum pai dupa asta isi dau mamele seama ca o sa aiba bebe

| KiddSimo a răspuns:

Desi sunt putine femei care raman insarcinate cand au ciclu. da este posibil

| LittleDreamer a răspuns:

Da... e posibil.Desi sunt sanse mici, dar se poate.Majoritatea femeilor insarcinate nu au menstruatie dar exista si care au.

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Pai se spune ca daca ti-a venit ciclul nu mai sunt sanse sa fi insarcinata dar cel mai bine e sa te aiguri cu un test de sarcina happy dar cred ca sansele sunt foare mici. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata.Sunt cazuri foarte rare, in care se intampla sa vina ciclul.