| LOVEisLOVE a întrebat:

Bunaa! Am si eu o intrebaree pentru baieti happy Ce conteaza pentru voi mai mult la o fata? saddau fundita celui care imi da un raspuns mai detaliathee hee tongue

8 răspunsuri:
| Lo_9668 a răspuns:

Pentru mine conteaza sa fie frumoasa la fata happydraguta, glumeata, sa nu fie fitoasa si cum se imbraca cam atat...winking

| adrianpopa007 a răspuns:

Daca baiatul e serios... cel mai mult se simte atras de feminitatea fetei si de felul cum gandeste

| adrianpopa007 a răspuns:

Daca baiatul e serios 1 va cauta o fata feminina
2 felul cum gandeste cantareste mult

| Cypronge a răspuns:

Inteligenta, personalitate, inceredere,

| mickey13 a răspuns:

Pentru mine conteaza felul cum gandeste, cum se comporta, sa fie deschisa, sincera... sa avem lucruri in comun si sa sa arate ok tongue
P. S. Sa nu asculte manele!

| ciontosclaudiu a răspuns:

Sincer?
Pai hai sa vedem. In primul rand cand vad o fata ma uit la fizic. Aici nu este o problema, majoritatea sunt frumoase, rar gasesti fete urate.
Dupa aceea o fata trebuie sa fie inteligenta, dar nu o tocilara, simpatica, sa ma simt bine cu ea, sa pot vorbi despre orice si sa ma pot rade impreuna cu ea in orice moment, adica sa aiba un simt al umorului dezvoltat.

Sa nu fie ceva fitoasa care doar haine cu 300 de euro isi cumpara si care mananca doar icre negre.

Sa aiba incredere in ea, sa fie sincera si cred ca am cam terminat(sper ca nu am descris femeia perfecta si ca mai sunt si fete de genul) laughing

| RzC_2505 a răspuns:

O fata intelegatoare si amunzanta, o fata cu care ai putea sa porti o conversatie, sa arate si decent evident si mai presus de altele sa fie fidela

| PisicutaaMica a răspuns:

Buna sunt fata dar de obicei un baiat care ii ca toti ceilalati se uita la sani si fund dar unul care este super ok se uita la cum esti uh deadevarat la comportament