| LOVEisLOVE a întrebat:

Bunaa! Am si eu o problema :'(. Inaltimeaa crying. am 1.53 :'(:'(:'(:'( O inaltime foarte mica pentru minee :'(:'( Va rog frumos daca stiti ceva medicamente sau daca ati incercat ceva care va facut sa cresteti in inaltimee. VA ROG FRUMOS sa-mi spunetii si miee crying Mercii! Dau fundita sad

8 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Stai drk cuminte laughing. Sunt altele si mai mici. Faptul ca ai o inaltime mica nu`ti aduce numa dezavantaje happy. Eu am 15 ani stiu o fata de 20 care ii cu un cap mai mica ca mine si iubitasu ii cu un cap mai mare ca mine laughing. Esti bine asa :*. love struck Fa`ti griji pentru alte lucruri nu inaltimea. Gandeste`te daca toate sunt mai inalte si u mai scunda. iesi in evidenta si uneori (de multe ori) in sensul bun :*. Nu baga pastile aiurea in tine. Fa inot daca chiar vrei te inalti asa am stiu :d.

| Saya_1767 a răspuns:

Pai depinde cati ani aihappy
Fa sport(baschet, volei), nu pastilele sunt solutia mereu.

Nu iti pot da mai multe detalii ca nu stiu cati ani aibig grin

| alexandra21_3435 a răspuns:

Iubita nu exista medicamente si nici nu tias recomanda. poti practica volie sau baschet, ori sport la cate sari, doar asa dar nu rapid ci dupa o perioada.

| Rayyy a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, din pacate.
Incearca sa te apuci de un sport ca baschet sau volei, insa pe departe cel mai recomandat este inotul.winking

| LoLo7545 a răspuns:

Nu exista decat 1 medicament si acela este sportul ( volei, inot, tenis ...etc) daca fumezi, bei, sau te droghezi sa stii ca nu mai cresti, in loc de o tigare mai bine joci un volei, si eu sunt scunda am 1, 57 si imi place inaltimea mea pentu ca toti imi zic ca sunt simpaticabig grinbig grinbig grin

| 21Ada a răspuns:

Fa orice sport de preferat baschet.

| SoWhat_3024 a răspuns:

Apuca'te de baschet big grin
Te ajuta foarte mult.Eu am facut in a4a si am 1, 70 [sunt in a8a]

| piktor a răspuns:

Toate fetele mici de inaltime pe care le cunosc au dotari mari...deci compenseazasmug:X