| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! as dori sa stiu cum sa fac pe iubitul meu fericit? ma refer la partile intime... adica "in pat". cum sa il fac satisfacut? stitii nu prea o am cu de astea. am nevoie de niste sfaturi!

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De bărbați ai să ai timp, după ce îți termini, cel puțin liceul.

Caută să te ocupi de carte și capitolul Bărbați după 19 ani.

Sunt foarte multe metode de evitare a unei sarcini nedorite și se folosesc simultan cel puțin 3 - 4 dintre ele, ( în același timp ).

Nu este problema mea, dacă tu te apuci să faci sex fără să cunoști și fără să utilizezi asemenea metode!

Femeia rămâne borțoasă, nu bărbatul!

| Oana92 a răspuns (pentru MMihai):

3-4 simultan? e inutil! Un prezervativ de calitate folosit cum trebuie e suficient!

Iar fata oricum ii intreba doar pe cei care vor sa raspunda. Din moment ce nu e problema ta nu vad de ce te mai obosesti sa raspunzi...

| MMihai a răspuns (pentru Oana92):

Bine că nu mi-ai scris treaba cu câinele și cu prostul!

Este preferabilă utilizarea de mai multe metode de evitare a unei sarcini nedorite decât să ajungi la avort.

Interesează-te despre tehnologia de fabricație a prezervativelor și ai să înțelegi cât de nesigure sunt în realitate.

Utilizarea lor, micșorează răspândirea bolilor venerice și cam atât.

| Darrina a răspuns (pentru MMihai):

Tu esti distrusul care zice fiecarei fete de pe acest site care intreaba despre relatiile sale si cere sfaturi. Adica, serios, nimeni nu are nevoie de asemenea sfat. si din moment ce nu poti ajuta cu un raspuns folositor, de ce mai comentezi?

| Amedeia a răspuns (pentru MMihai):

Draga Mihai am 21 de ani si ceea ce am intrebat nu se rezuma la "sex" e cu totul diferit.si stai linn ca cunosc capitolele astea nu sunt eu experta dar totusi stiu sa ma protejez...etc!

| fabiola a răspuns:

Dragostea si actoria nu prea fac casa buna! In dragoste nu se potrivesc sfaturile, fiecare face ce simte!

| Dariusuu a răspuns:

Fi sexy si arată-i ce știi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Draga mea,e important un miros placut si o tinuta,, sexi,,. Apoi sa raspunzi la mangaierile lui si sa participi la,, actiune,,.Nu trebuie sa iei initiativa in ce priveste anumite chestii mai iesite din comun, caci s-ar putea sa-si creeze impresii gresite.Dar poti raspunde la ceea ce-si doreste el, numai ca nu trebuie sa accepti ce nu-ti place.

| Morphines a răspuns:

Pai face-ti dragoste... amorhee hee Nu este chiar asa de greu!winking

| sax15tag a răspuns:

Orice faci trebuie sa vada ca tu chiar vrei si te simti binewinking si trebuie sa iti dai seama singura ce ii place sau nu, pentru ca nu toti sunt la fel si nu toti au aceleasi placeri tongue

| dariana17 a răspuns:

Raspunsurile nu tin de noi sau sa fi tu experta, toate vin de la sine si pe parcurs.

| Ilusi00n a răspuns:

Daca nici tu nu stii cum sa-l faci "fericit" apoi noi cum sa stim? laughingIntreaba-l pur si simplu ce ii place big grin