| Aysa19 a întrebat:

Bunaacrying

Deci am o problema, m-am certat cu ai mei sad...

Uite eu nu stau la parinti adica mama e despartita de tata si sa refacut viata, iar de tata nu stiu nimic happy

Eu stau la bunici si la matusa (sora mamei), iar mama sta cu "actualul" ei
intr-un oras! acum eu am prieten in orasul ala si nah distanta e cam d 100 km sad...

Si mama vrea sa plece dincolo, si eeu nu as mai avea unde sa merg in vacante sa-l vad pe baiatul cu care sunt! Ne iubim foarte mult dar distanta este foarte grea dar mai stiu ca fara el as muriisadsi el la felsad

Ce sa fac simt ca innebunesc?!crying

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Ideea este sa nu lasati distanta sa stea intre voi. Iubirea, uneori, devina mai puternica cand intervine distanta.

10 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

sad nu prea ai ce face.
e peste putintele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai ce face.Acum cit mai esti constienta fa-ti program la psihiatrie caci inevitabilul se apropie.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nu ai ce face nu ai cum s-o obligi pe mama ta să stea în oraşul respectiv, nu ai o verişoară o mătuşă aşa ceva acolo? Încearcă să-ţi faci o prietenă bună astfel încât să poţi spune că mergi la ea. Măcar aşa dacă altfel un se poate, dacă nu asta e. nu ai ce face.

| bogzy a răspuns:

Cum a zis si Far away.Tre sa iti faci o prietena acolo ca sa zici ca te duci acolo dar e greu sa faci o prietena in asa scurt timp.Pregateste-te de inevitabil fiindca altfel...cine stie cum reactionezi.love struck

| sadonlife a răspuns:

Pai... mutativa impreuna daca chiar va iubiti...

| Aysa19 explică:

Oriqm n u am de gand sa renunt la el...adica daca as ren unta de ce zsa mai traiesc?

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Daca il iubesti asa de mult rog-o pe mama ta sau vezi daca nu ai vreo ruda tu nu mergi in orasul ala la scoala? Daca da rogal sa va vedeti dupa scoala sau!?
Mama ta nu are mila pana la urma tu o sa trebuiasca sa iti faci un viitor sa ai un prieten!

| Aysa19 explică:

Suntem prea mici s ne mutam imprcrying

| Aysa19 explică:

Multumesc f multlove struck de raspunsuri love struck

Noi am decis sa luptam pentru noi pentru ca distanta ne-a facut iubirea mult mai puternica si chiar ne iubim:X

:*:*:*

| foxi a răspuns:

Nu se moare asa usor! daca dragostea exista cu adevarat, va dainui indiferent de distanta! poti verifica iubirea partenerului!