| døLLcee a întrebat:

Bunaa sad M-am despartti de prietenul meu acum 3 saptamani din cauza ca zicea ca nu ma merita ca e un prost ca ma facea sa pling ca al orice relatii laughing dar ma iubea si mi-a dovedit asta de multe ori am fost un an impreuna suntem in aceias clasa se poarta frumos cu mien e cu o fata de la mine din clasa care nu o pupa etc m-a pupat pe mine m-a luat in brate a zis ca ma suna la 10 dar ce vrea sa insemne asta lui prietena mea cea mai buna ii spune ca sta cu ea sa ma face galoasa si putin merge laughing da chiar vreau sa ne impacam el e orgolios ce sa fac sa ne impacam ( daca ne-am puat nu inseaman ca avem o relatie ) happy dua funda happy big grin

5 răspunsuri:
| mariuscrazy09 a răspuns:

Acu depinde de tine daca inca mai simti ceva pentru el si el pentru tine impacativa la loc. asta-i pararea mea

| AlexandraRock15 a răspuns:

Impacativa!

| Demonull a răspuns:

Se explica de ce nu ai fost atenta la lectiile de romana.Haha

| Xenia16 a răspuns:

E o relatie gen prietenie-iubire intre voi, probabil te testeaza sa vada daca mai ti la el.Cel mai bine e sa vorbesti cu el atunci cand te suna si sa il intrebi daca mai are sentimente pentru tine si toate astea.

| WhiteLover a răspuns:

Clar simte ceva pentru tine dar e nesigur, nu vrea sa te faca sa suferi sau sa faca vreo greseala care sa te indeparteze de el. vorbeste cu el, spune-i ca vrei sa fiti impreuna si ca ai incredere in el ca totul intre voi va fi bine.nu inteleg de ce sa stati unul departe de celalalt daca va iubiti