| alibabintaraminunilor a întrebat:

Bunaa.sunt cu un baiat de 2 saptamani si 3zile.si deja imi spune te iubesc...

credeti ca se poate iubi o persoana intr-un timp atat de scurt?

fundita+vot... v-am :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta ce spun ei...
Unele persoane se indragostesc foarte repede, crezand de multe ori ca persoana din fata lor este cea potrivita... Eu te sfatuiesc sa va cunoasteti mult mai bine, apoi sa stati impreuna ceva vreme...
Daca tie iti place la el si nu v-ati certat (dupa o luna 2 sau chiar 3) poate atunci merita sa-ti zica cuvintele magice:,, Te iubesc"

Sper sa va mearga bine! Succes si numai bine! Pa-pa!

9 răspunsuri:
| AmiahCrazy a răspuns:

De ce nu-l pui pe el sa-ti raspunda la intrebare?
Data viitoare cand iti spune asta il pui sa ti demonstreze nu numai sa vorbeasca.

| MariaMonica a răspuns:

Cuvantul ''iubire'' este foarte mare, dar noi nu ne dam seama de acest lucru si este folosit prea des.Acum se pare ca " te plac " a fost inlocuit cu "te iubesc" ...Baiatul cu care esti nu te iubeste, te place(poate chiar foarte tare)... simte pentru tine o mare atractie, dar nu poate fi vorba de iubire.

| Florry19 a răspuns:

E posibil însă în cazuri foarte rare.
Cel mai probabil spune asta că îi placi foarte mult sau pur şi simplu să existe acolo un 'te iubesc' spus în vânt.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Logic ca da...straight face cum sa nu poti iubi o pers intr-un timp asa de scurt

| Crisu a răspuns:

Nu, eu nu cred. Este prea devreme pentru a spune te iubesc. Noi folosim acest cuvant fara macar sa stim ce inseamna exact, fara macar a gandi. Sunt multi care folosesc acest cuvant fara a simti acest lucru. Cum ti-am spus, eu consider ca e prea devreme.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Da.cred ca da

| simiiii a răspuns:

Hai Buna`batting eyelashes phey depinde.thinking daca te place de mult si a reusit dabi acum sa stea cu tine e foarte posibil sa te iubesca. si chiar asa si in 2 saptamani si cateva zile se poate atasa de tine si iti poate sp " te iubesq" scuze`ma ca te intrebbatting eyelashes dar catzi ani ai raised eyebrows? Sper ca te-am ajutat puupiki ai grija de tine!kiss

| dragutza_1869 a răspuns:

Eu eram cu el de o saptamana si 3 zile...si i-am spus ca-l iubesc.si chiar asta simteam.
Deci e posibil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac sa ma iubeasca un baiat si sa il fac sa ma iubeasca va rog imi spuneti pppppppplllllliiizz!