| alina199700 a întrebat:

Bunaa tpu.sunt alina si am 18 ani si o luna..problema este urmatoarea sunt virgina insa am facut peeting cu iubitul meu si el din cate spune nu a lasat nimic..stiti la ce ma refer la sperma am facut un test de sarcina aseara la 9 si mi-a iesit negativ insa intrebarea mea este oare a iesit bine daca a fost facut la ora aceea pe el scris ca poate fii facut la orice ora..numele testului este barza ..pettingul a avut loc acum 2 saptamani ..va rog raspunsuri cat mai concrete. tinand cont ca sunt virgina presupun ca sunt slabe sanse sa fiu nu? va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
| deeeeea1 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata.Stai linistita!:*

| RAY a răspuns:

Daca nu tea penetrat nu ramai e simplu, mai ales virgina

| dgeko a răspuns (pentru RAY):

Bine punctat laughing

| DANIEL72 a răspuns (pentru RAY):

Good laughing

| pisicutzamik a răspuns:

Buna daca esti virgina, nu ai cum sa ramai insarcinata!

| Numero1 a răspuns:

Pai petting inseamna stimularea organelor sexuale cu mana sau cu gura si fara ca penisul sa penetreze vaginul, asa ca daca "sarpele" n-a intrat in "padure" n-ai nimic, este simplu ca buna ziua. Daca zici ca el n-a ejaculat e si mai simplu. Dar totusi ca masura de precautie ar fi trebuit sa te fi spalat cu sapun si apa fierbinte pe maini si daca totusi s-a scapat, sa te speli pe toate zonele pe unde a "picurat" si sa nu mai atingi pasarica.

| hotdesire a răspuns:

Daca esti virgina si nu te-a patruns, nu esti insarcinata. Relaxeaza-te.

Răspuns utilizator avertizat