| flyblueeye a întrebat:

Bunaaa! acum cateva zile m-am certat cu un coleg de al meu (dintr-o prostie) si de atunci am impresia ca nu ma mai suporta si face glume proaste pe seama mea( el este si foarte orgolios ca si mine de altfel). si cu toate astea nu suporta sa vada ca stau cu alt baiat, adica nu suporta sa vada alti baieti in preajma mea, si de fiecare data cand sta un baiat cu mine sau ma ia in brate sau orice, se baga repede in seama numai ca sa ne desparta. noi am fost impreuna acum ceva timp. nu pot sa imi dau seama ce vrea el de fapt, adica ma place sau. nu stiu ce sa cred. voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa un baiat pe tine?

| flyblueeye explică (pentru neutrino):

Astept un raspuns serios laughing

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Mama cat de evident este,cred ca te iubeste, nu te place...
Ce sa-ti zic si eu, te place, daca si tu il placi du-te la el si cere-i prietenia, o sa sara-n tavan de bucurie.