| LucyBlackCat a întrebat:

Bunaaa. Am 14 ani...da ok sunt,, mica" dar e serios. Am un coleg de clasa. Suntem bff dar ne tot ziceam iubi sau ubee.eu am inceput sa il plac. Si el m.a placut candva,dar acum mi-a zis ca nu simte mai mult decat prietenie. E foarte orgolios. Treaba este ca mereu am fost doar eu si el. Mereu. Ne jucam in pauze,ne prosteam si toti ziceau ca semanam si ne sta bine. De curand, el a inceput sa se joace (palme la fund si fugareala prin clasa) cu aia pe care o barfea la mine si ii ziceam pitipoanca. Nu il mai inteleg. Azi imi zice ca nu o suporta si maine ii da palme la fundul ala plat al ei. Tin sa mentionez ca ea a inceput si lui i.a placut. Cand am incercat si eu m.a ignorat, parca se rupe relatia asta la care tin super mult. pitipoanca aia e colega de clasa cu noi, el e pervers si super funny uneori. A zis ca nu m.ar trada, dar ma jigneste des.alaltaieri m.a facut ciuma pentru ca i.am zis sa imi dea numarul lui sa vorbim pe whatsapp nu pe messenger si ieri si azi m.a innebunit cu apeluri video,vocale si mesaje dragute. Ne certam foarte des si niciodata nu isi recunoaste vina. Eu vreau sa stiu care e treaba intre el si pitipoanca aia blonda fara fund in pantaloni si schiloada. Eu nu.s nici slaba nici grasa,inalta, par saten, un ochi albastru si unul verde (sunt speshal), si mi.au zis toti baietii (inclusiv el) ca am fund mare de curva. Plus ca imi mai desface sutienul in pauze,ne mai luam in brate, si ma mai pupa pe obraz uneori. ajutor. ce sa cred in legatura cu ce simte el fata de mine si de blonda aia? Cum sa il atrag spre mine mai mult? Il vreau inapoi, doar noi doi. ajutor.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi daca ai fii la fel de ambitioasa la scoala, cum esti interesata de baiatul asta.
O sa tot ai timp de pupaturi si pipaieli cu baieti mai tarziu, cand te mai maresti,

| vocea a răspuns:

Buna, ai nevoie de putina incredere si uite niste solutii:
1: Cand mai stai peafara cu el sau pe strada cand te intalnesti cu el, oricum, trebuie sa te evidentiezi prin orice miscare de ex: -Astazi am jucat conquiztador am ajuns la level nu stiu cat, trebuie sa faci sa te auda
2: Sa incerci sa te imbraci mai elegant decat fetele cu care stai
3: sa te uiti un pic mai diferit la el decat la ceilalti baieti
4: daca poti si nu t-ie rusine poti sa ii faci chiar si cu ochiul
5: incearca sa ii iei id de mess si sa iti pui la status ca iubesti un baiat cu ochi, par, inalt, azi a fost imbracat in, orice,
6 : el isi va da seama despre ce este vorba si te v-a intreba de cine este vorba.
Sper sa iti fie de folos.

| Duniajunk a răspuns:

Bună.
Cu tot ce ai spus aici, ma faci sa cred ca el își bate joc. Si dupa ce se va plictisi de acea fata, va veni la tine și tot așa. Eu zic sa iti găsești pe altcineva sau și mai bine, lasa băieții în pace ca ai timp și pune mana și învață. Dacă ai zis ca ai 14 ani, presupun ca ești clasa a 8 a. Vei avea examen. Da-ti silința sa inveti și lasa băieții. O sa ai timp la liceu.
Bafta la examen.
Te pup.