| FataReaGrrr a întrebat:

Bunaaa!
Am 14 ani si sunt a8a
In clasa mea e un baiat de care imi place din clasa a5a dar e cu o fata tot din a5a.
Initial am vrut sa il fac sa ma placa si sa renunte la fata respectiva pentru mine(vise).
M.am tot dat pe langa el,dar nu a mers.
Intr.un timp, in a6a,se certa foarte mult cu iubita lui si statea mult cu mine si ma lua in brate si ma pupa pe obraz (asta facea cu toate fetele) dar s.a impacat cu iubita lui si acum au super frumoasa relatie pe care eu o urasc.Am incercat sa ma dau bine si pe langa ea, sa nu isi dea seama ca vreau sa ii fur iubitullaughing))
Si chiar vreau sa ii las in pace si sa nu ma bag in relatia lor dar mie chiar imi place de el.

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu te baga aiurea sa ii furi iubitu fetei ca s-ar putea sa ti-l fure si tie alta mai tarziu.
daca nu vor mai fi impreuna incearca atunci, deocamdata stay chill, ei se plac si sunt impreuna, sunt slabe sanse sa ii desparti. happy

| NoName0x0 a răspuns:

Esti cam mica sa faci ceva asa rautacios ca asta!

| aram a răspuns:

Poate vrea o amanta happy ...stiu cum te simti, si eu sunt a8a si in a5a imi placea de un baiat care era cu una dintre prietenele mele bune, si ea stia ca imi placea del