| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Am nevoie de ajutorul vostru. Povestea mea suna cam asa. M-am indragostit de un vagabont.La inceput el mi-a aratat ca ma place si el, insa eu am inceput cu stangul si am facut un id fals de pe care am vorbit cu el fara sa ii spun cine sunt(in felul asta eu l-am cunscotu pe el si mi-am dat seama ca are o parte foarte frumoasa pe care ajungi f greu sa o cunosti). Pe parcursul discutiilor noastre el si-a dat seama cine sunt. Dupa un timp eu am vrut sa-i cunosc reactia si l-am injurat (tot de pe id)si m-am luat de un defect fizic de-al lui, care-l supara destul de tare. El s-a abtinut si niciodata nu mi-a facut ceva sau nu m-a acuzat vreodata.Prima data m-a tratat cu indiferenta dupa ce s-a intamplat si apoi a inceput sa ma considere o copila.Eu stiu tot ce am facut a fost o copilarie.tocmai de aia vreau sa ma duc la el si sa-mi cer scuze pentru ce s-a intamplat.Credeti ca e bine? Nu am pretentia sa se mai intample ceva intre noi doi doar sa ma simt eu impacata cu mine. Multuumesc!(nu am cuprins toate detaliile-spre ex avem prieteni comuni, am vorbit cu el si-n realitate si altele)daca e vreo intrebare..raspund! Multumesc mult

3 răspunsuri:
| b889max a răspuns:

Nu cred ca este bine sa ii spui ceva pentru ca nu poti stii cat de suparacios sau dusmanos o sa fie dupa cu tine si e pacat nu crezi?

| idontgiveadamnaboutu a răspuns:

"M-am indragostit de un vagabont."... rolling on the floor) vagabond, pe bune, prima data am crezut ca e pusa la caterinca. Ma doare burta de atata ras. happy

| anonim_4396 explică (pentru idontgiveadamnaboutu):

Ce te amuza asa de tare?