| Gicuta a întrebat:

Bunaaa! Am si eu o problema...
deci
Cea mai buna prietenea a mea se tot da la uby meu si ma enerveaza x-(

Pe el il cheama si Ionut si ea a dat un mass la toti din lista ca ii pupa p cei cu numele asta si stiu ca face intentionat x-(

Apoi vineri a adus un oracol si el a skris ca e draguta dar nu ca mine

Si aseara am facut conf si el a intrebat cum e el?
si ea i-a zis si i-a trimis pupiciii. x-(
si el i-a dat emoticoan cu pupic
apoi vb ei doi si p mine nu ma mai baga in seama nimeni apoi a iesit el si a iesit si aia si am ramas singura in conf

Ce sa fac ca sa nu se mai bage ea mereu? ca e nebunaa dupa el daca el iese afara in pauza sau la magazin se duce si ea repede dupa el si nu stiu ce sa mai fac x-( crying
Ma dispera pentru ca se supara pe el numai ca sa o intrebe el dc si sa vb cu ea. crying
Ori sa ma despart de el ca sa fie cu ea? ca chiar nu mai stiu ce sa fac
imi dati voi vreo idee?

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Mai bine nu te desparti...stiu prin ce treci si mie mi se intampla la fel

incearca sa vorbesti cu amandoi separat
vorbeste cu ea si spune-i sa nu se mai bage inter voi doi...ca prietenul tau nu e singurul baiat cu care ea poate sa sa bage...mai exista si alti baieti

iar cu el la fel incearca sa vorbesti si sal inrebi daca mai vreti sa fioti impreuna...si fa-te foarte foarte suparata pe aman2 ca doar din cauza ei nu te mai baga el in seama...

si sa stii ca asa sunt baietii nu ai cum sai schimbi ...sunt niste fustangii!
si daca e sa va desparti. asta e iti va trece si vei gasi alt baiat

sper ca ti-am fost de ajutor sa ne tii la curent cu ce s-a intamplat pana la urma!:*

7 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Stai asa draga, unn emoticon, nu inseamna nimic.Iti spun si eu ca vorbesc cu o fata pe skype si folosim emoticoane cu pupici si indragostiti, dar nu e nimic intre noi.Eu zic ca ar trebui sa ai incredere si in iubitul tau.De fapt ar trebui sa purtati o discutie si tu cu Ionut, iar apoi cu prietena ta.Macar sa vezi ce ganduri au.De ce sa te desparti? Nu, asteapta sa vorbesti cu ei, doar daca baiatul i-a spus fetei ca e draguta, nu inseamna absolut nimic, si eu am spus multor fete lucrul asta doar din politete sa spunem, nu cu gandul de a cuceri. Sper sa se rezolve problema.Mult succes!

| evafanaruto a răspuns:

Desprindete de amandoi cat timp e nevoie ca sa te bage in seama(joaca cu jocul lor)(e un joc murdar deci si u trebuie sa joci murdar)

| Anca a răspuns:

Eu cred ca el nici macar nu te considera prietena lui. Cand ai prietena, nu-i consolezi prietenele iubitei tale!

Ea pe deasupra e o nesimtita. Eu le-as face vant la amandoi!

| Muceas a răspuns:

Buna!

Iti trebuie o conversatie dura cu prietena ta cea mai buna. Trebuie sa-i explici sa nu se mai bage inntre voi doi. Dar daca ea nu-i problema si el este, atunci stii ce trebuie sa faci...

Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Stai de vorba cu el. Spune-i ce te doare si gata. Daca nu te mai vrea da-i papucii.Mai tarziu o sa te caute el.

| Papusik_4304 a răspuns:

Spuneai ca ea e cea mai buna prietena a ta? Spune-i ei prima data in fata " fata daca tu i mi esti prietena adevarata nu te mai da la prietenul meu sau daca chiar asa de atre iti place alege orie eu eri el :@ " si lui la fel " ori ea ori eu"winking...nu baga mana in foc pentru nici unuwinking ai grijatongue

| Dolllx14 a răspuns:

Si eu am tercut prins astawinking si am si testat`o. m`am desp d el si am intrebat`o daca vrea sa fie cu el. ea a zis ca da si a stat cu ea o saptamana dupa care el a vnt la mine acasa si ne-am impacat si acum nu o mai baga in seama p aia si o crede panarama.asta si e.:* daca zici ca e prietena.asa am crezut si eu. dar acum nu`mi mai e prietena fata aia. e doar o panaramaa.love struck:*