| raresel a întrebat:

Bunaaa deci am o colega de clasa care sta in fata mea si cand vorbesc pe mess, imi spune ca o sa ma bata, la o intrebare a zis ca HUUUU, dar spune asa intr-un mod simpatic, ce credeti ca ma place?(unele fete ii necajesc pe baieti, ca sa nu isi dea seama ca ii plac)deci? funda+vot, mersi:*

Răspuns Câştigător
| irina_8165 a răspuns:

asa este majoritatea fetelor vor ca baieti sa arate primul semn eu sunt fata si iti spun din propria experienta asa am fost si eu asta se intampla prima oara la fete deoarece dupa ce se va acomoda cu baiatul pe care si ia il place nu va mai fi asa iti va da mai multa atenti sau poate va fi foarte interesata de tine pararea mea este intrabo foarte multe lucruri legate de ce ii place ei:* pup

3 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Te place mai dar incearca s-o faci sa te placa si mai mult laughing cand iti zice ca te bate spune-i si u ca ti fundu rolling on the floorlaughing

| DoamnaGărgă a răspuns:

Deci.daaa.te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tongue Bunaaaaa
poate e doar prietenoasa, si eu ma inteleg bine cu colegii mei de clasa. Sau poate te place, dar nu avem cum sa ne dam seama pentru ca ai oferit cam putine informatii in legatura cu relatia voastra.
Daca tie ti se pare la un mom dat prea prietenoasa si incepe sa flirteze cu tine, atunci va insemna ca te place.
Bafta oricum