| anonimaaiaa a întrebat:

Bunaaa. Peste cateva zile, sora mea face 18 ani si inca nu stiu ce cadou sa ii fac. Vreau sugestii. Multumesc anticipat!
p.s: Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Salut, anonimaaiaa.
Ai putea să îi iei un cadou în raport cu dorințele ei. Ceva util, care să o încânte și să îi rămână amintire. De exemplu, un colier, un autoportret sau un instrument muzical (de preferat o chitară, dacă îi place muzica și dorește să învețe să cânte la un instrument muzical). Cu toate că prețurile pot fi cam scumpe, negociind, poți primi și o convenabilă reducere.
Numai bine!

| seth2016 a răspuns:

O sampanie. Un voucher pentru bungee jumping. O bicicleta. Un aparat foto.