| SabbySabbynutza a întrebat:

Bunaaa!:*:*:*:*:*Va rog frumos i-mi spuneti si mie cand apare twilight 4 partea a 2? VA pup[scuze de categorie dar e cea mai vizionata]

Răspuns Câştigător
| teutzikka a răspuns:

Filmul apare pe 21 sau 22 noiembrie anul acesta si eu sunt fan :* mie imi place dar ca sa imi imi treaca eu mai vizinonez twilight, twilight new moon si twilight eclipse mie mi se par mult mai bune acumwinking

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posteaza la Filme si Seriale, poate stiu cei care raspund acolo.

| Bogdan01234 a răspuns:

Daca tot ai postat aici, desii nu este categoria potrivita, filmul apare pe 22 noiembrie 2012 in Germania. in Romania nu stiu sad

| Serafir a răspuns:

Anul trecut de Craciun

| SabbySabbynutza explică:

Multumesc.Incodata imi cer scuze pentr categorie si am mai postat si la filme si seriale dar nu mi-a raspuns nimeni siasia ca am sters intrebare.Va pup