| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunaaa. sad
vreau sa uit pe cineva pentru ca nu ma suportsa sufar atat x(
nu prea pot sa stau cu prietenii pentru ca am niste parinti careoh go on nu ma lasa mai mult de 2 ore afara cu eisad si asta dimineata atunci cand ei nu iese pe afarasad
deci as vrea niste jocuri ceva...bloguri ceva interesant sa fac la pcbig grin ca sa mai uit... pentru ca stand toata ziua in casa imi aduc amintesad
deci ce imi recomandati?big grin DAU FUNDA MARE:X
Si va rog din suflet nu faceti mistosad

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ok deci un raspuns e TPU. e o modalitate de a-ti petrece timpul, jocuri hmm. jocuri hmm... eu cand ma plikt i-au trialuri de pe www.gamehouse.com joc thewest.ro:) ascult muzica. ma uit la tv citesc o carte. ce pot sa-ti spun:P incearca si joc : metin2.ro sau counter strike daca iti place sunt online:)

| cOry_1726 a răspuns:

Intra pe chat sau fa-ti un blog sau chiar gandeste-te la el vorbeste cu el pe mes
incearca s vorbesti cu parinti s te lase mai mult timp p afara
ca doar esti in vacanta
Sau daca nu vrei sa faci asa cum ti-am explicat mai sus te poti duce la bunici acolo cu siguranta vei uita si acolo probabil vei putea sta mai mult afarahappy

| Deiiuu a răspuns:

Nu aă face misto de tine intr-o situatie ca asta. eu iti spun ca nu ai cum sa iuti de el daca te joci. poti să`l uiti cu ajutorul prietenilor. dar daca crezi ca jocurile te vor ajuta uite :

-Clubpenguin
-Pandanda
-gta
-metin.

Mult succes! Funditsăăbatting eyelashes?

| darius19 a răspuns:

HostName: Gta.GodGaming.Net >>> NRG`uri Gratis