| Bubble_7593 a întrebat:

Bunaaaa:*
Am fost cu un baiat de prin martie dar ne'am mai certat si acum nu eram impreuna dar ne purtam ca si cand am fi fost.Eram cu el si un prieten.Si acel prieten l-a intrebat "Ti'ai baga mana in foc pentru ea"si el pentru prima data la o intrebare a raspuns cu seriozitate da. Dar nu se prea observa.Este si foarte orgolios si mereu cand ne despartim nu trece 1 saptamana sa nu ne impacam. Oare ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Buna. da ca siguranta te iubeste si daca ai zis ca nu trece o saptamana si va impacati el tine la tine. Funda?:*

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Despartirile dese, mai ales cand relatia nu e de lunga durata, sunt un semn ca nu va potriviti!

| Crisu a răspuns:

Daca nu trece o saptamana si va impacati, cred ca te iubeste.Si daca a spus cu seriozitate "da" atunci, de ce nu il crezi? Totusi ca sa ai incredere in el, analizeaza-i comportamentul si asa iti vei da seama.

| claus a răspuns:

Da-i flit mai repede. pierzi vremea aiurea. nu mai intra intr-o relatie de forma, doar ca sa nu fii singura.
deci nu te iubeste, nu iti fa iluzii aiurea.

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Buna:*. mdalove struck si eu cred ca te iubestelove struck si tine mult la tinelove struck ai increderelove struckx baftaalove struck:*Daca zici ca va impacati asa de repedelove struck...asa faceam si eu cu fostulsad. si ne impakam rpd.nu pute-am sta unul fara celalalt mai mult de vreo 2 saptamanihappy

| robert87 a răspuns:

Oare crezi ca mai are rost sa stati impreuna daca va certati asa des? Bun toata lumea se mai cearta dar nu se ajunge la despartire