| ruru011 a întrebat:

Bunaaaa. Deci, este un baiat in scoala de care imi place foarte mult. Am fost cu el o luna si ceva dar ne-am despartit ( mi-a zis ca nu ma mai iubeste indeajuns de mult incat sa fim impreuna ). Dupa ce ne-am despartit, culmea, imi tot zicea ca ma iubeste. De atunci a trecut o luna in care nu ma mai bagat deloc in seama. Acum a inceput sa ma bage intruna in seama desi are prietena dar imi tot zice mie ca ma iubeste si ca ii place de mine dar nu vrea sa se desparta de prietena lui. Voi ce parere aveti? Ma place/iubeste sau isi bate joc de mine? Funda :*

P. S. : el stie ca imi place de el.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu daca te place sau isi bate joc de tine,stiu insa,ca vrea sa te simta inca sub influenta lui.
Dintr-un motiv pe care doar el il stie,se simte bine sa te vada ca-l placi,poate asa se simte si el mai puternic,mai dorit...
Te sfatuiesc sa pui punct de tot si sa-l scoti complet din viata ta,nu cred sa te simti bine sa fii un nume din "haremul" lui, sa fii tinuta ca o posibila rezerva, in nesiguranta mereu.
Cauta un baiat care sa se topeasca doar la aparitia ta si lasa-i pe acesti incurca lume care nu se pot hotari ce fata vor si le tin in sah pe toate!
Succes!

2 răspunsuri:
| monykootza a răspuns:

Parerea mea: nu te iubestestraight face daca te placea se despartea de aiawinking

| Aleqa a răspuns:

Isi bate joc. daca era sa te iubeasca se despartea de pr lui si statea cu tine e clar de asta...Nu are ce face asa sunt unii baietistraight face