| RaLuCuTzA_6036 a întrebat:

Bunaaaa! :X Intr-o seara am stat pe afara pana pe la 3 dimineata si eram impreuna cu un baiat dar suntem doar amicibatting eyelashes am vazut o stea cazatoarea :X :X amandoi... odata ce inseamna asta? Ma puteti ajuta? Funditsssaaa kiss

5 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Ce ar putea insemna faptul ca ati vazut amandoi aceeasi stea cazatoare? coincidenta.thinking

| GeOrGiiiiAnNa a răspuns:

Nu cred ca inseamna mare lucru! Dar eu cred ca il placi, si de aceea te-ai gandit la faptul ca ar putea insemna ceva! Depinde care a fost reactia lui, pentru ca s-ar putea sa te placa si el si sa iasa ceva frumos!
Te pup si succes cu baiatul! :*:*

| TeddyBear a răspuns:

Din câte ştiu eu,când cade o stea, şi o vezi, poţi să îţi pui o dorinţă.
Şi cred că se şi îndeplineşte happy

| laure_3087 a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic. Este o superstitie de genul acesta dar pe o anumita data ( 10 AUGUST Daca vei vedea o stea cazatoare pe 10 August, (Sf. Laurentiu), vei visa la alesul/aleasa ta. )

| RaLuCuTzA_6036 explică:

Poi reactia lui a fost aceea de a ma strange in brate apoi m-a pupat pe obraz big grin blushing.