| irinutz a întrebat:

Bunaaaaaaaa TPU! am si eu o mucuta problema imi place fr mult de un baiat dar nu stiu sigur daca ma place cum as putea afla cel mai bun rasp funda

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Pai vb mai mult apropiativa si poate de la prieteni ff buni o sa deveniti iubiti deci apropiete de ia iesitti dumina in oras

funda

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Trimite-ti un prieten comun sa-l intrebe! Asta ar fi cea mai simpla cale, nu si cea mai buna.

| alinutzaap a răspuns:

Poi mai bine nu faci nimic un timp stay si-l observi si poate-ti vei da seama daca nici asa nu-ti dai seama este mai bine sa pui pe cineva sa-l intrebe sau sa-l intrebi tu ...stai linistita daca te place sigur iti va zice:*tongue

| alin567 a răspuns:

Scriei un bilet iar cand iese in pauza il pui in penar.

| Bijutierul1 a răspuns:

Nu trebuie sa te placa neaparat, fa-l sa te placa! incearca se te uiti lung la el sa vezi daca iti zambeste! da-i putina atentie iar dupa aceea nu te mai da la el sa vezi daca vine sa vada "ce faci"..., bafta

| andeeutzyka a răspuns:

Cel mai simplu este sa iti faci curaj si sa il intrebi intre 4 ochi
sau iti poti da seama dupa cum se comporta daca se uita la tine in continuu in ore...