| geany_6563 a întrebat:

Bunace credeti ca doare mai mult despartire de persoana iubita inselaciunea sau minciuna?

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pfu..dor foarte tare toate cele 3 enumerate.

Dar pentru mine cel mai mult..despartirea de o persoana iubita.

O seara placuta!

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pentru minciuna si inselaciune cel mai bun medicament este despartirea!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Minciuna, de aici apar si celelalte...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Dor toate trei... dar minciuna le genereaza pe celelalte!

| Victoria a răspuns:

In primul rand, tradarea. Este trist sa vezi cum persoana iubita cade din varful piramidei unde tu insuti ai situat-o, din iubire. Apoi, minciuna. Decat sa stai cu o persoana care nu are incredere in tine si nu este in stare sa-ti spuna adevarul in fata, mai bine sa fii singur. Despartirea doare si ea foarte mult, insa este optima in cazul in care cei doi nu se mai inteleg.

| georgiana a răspuns:

Prefer sa ma minta, sa ma minta frumos...nu sa ma insele, nu suport gandul ca il saruta altcineva, il strange in brate...toate 3 aduc suferinta...si la urma te alegi cu despartirea. sad

| devilll a răspuns:

Io le-am muscat pe toate si au trecut aproape doi ani si inca ma doare

| tuska a răspuns:

Buna, eu cred ca amandoua dor. Iar daca se intampla ca in despartire sa se afle amandoua, e tare dureros...

| roxana_9288 a răspuns:

Pai toate
dar
o minciuna minuscula se poate ierta
inselatul doar daca a fost o slabiciune dar eu, personal, nu as ierta
iar despartirea. e ok numai daca nu mai sunt sentimente sau na, nu se mai inteleg

| lenyia a răspuns:

...despartirea de persoana iubita, desi daca ma mintea sau ma insela...parca nu m-ar mai durea deloc!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toate trei intr-o anumita masura!
despartirea e foarte dureroasa...