| Emulitza18 a întrebat:

Bunca TPU! Sunt intr-o mare dilema...In cls mea este un baiat super dragut...Toti mi-au spus ca ma place(si eu il plac). Dar este o fata mai populara(bogata, rebela, profita de toti) si intr-un fel cred si simt ca ea a fost cu acel baiat. Faza e ca nu am curaj sa-l intreb pe acel baiat daca vrea sa fie cu mine pentru ca mie putin frica sa nu afle acea fata. Dau funda pentru cea mai buna explicatie. P. S:intr-o zi, a venit la mine la banca si mi-a spus asa:Toata clasa spune ca te plac, dar eu nu te plac! Si tot in aceeasi zi, acea fata ma intreaba : da ce a vrut Ionut(asa il cheama) de la tine? Voi ce spuneti: a fost o provocare pentru el din partea acelei fete sau chiar e adevarat?

Răspuns Câştigător
| xRbNx a răspuns:

Sunt doua variante:
1.ii e si lui rusine sa-ti spuna ca te place si nu vroia sa afle toata clasa ca te place si deeacea ti-a spus ca nu te place.
2.chiar nu te place si poate e cu altcineva.
Nu stiu sigur dar cred ca prima varianta e corecta, tu stii mai bine FUNDA?

1 răspuns:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu se stie ce cred eu ca ar trebui sa faci este sa-l faci u pe el sa te placa happy