| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Buunaahappy. va rog sa ma ajutati si pe mine:d
Vreau sa`mi pun o poza pe fundalul de la proilul de pe hi5happy. s nu reusesc.am incercat mai multe moduri. daca dau acolo unde scrie sa-ti faci tu skin-ul il fac, si cand il pun pe profilul meu imi arata alb toata paginastraight face
Apoi: am vazut un raspuns ca trebuie sa fac astabig grineasupra pozei respective pe care o vrei pe fundal se afla diferite optiuni, dintre care tu dai click pe Show Photo Links, apoi dai copy la URL, te intorci pe pagina de profil si dai click la Customize Profil [poate iti apare de prima data Remove Profile si apoi Customize(e a 5-a optiune)]... dupa ce ai dat click dai un Paste unde scrie Background Image URL...si asa iti vei pune o poza cu tine pe fundal!
Ei, eu nu intseleg unde gasesc "customize" am gasit remove. dar customize nu gasesc.asta ar fi problema. daca ma puteti ajuta cum sa inteleg si eu sa`mi explice cineva mai in detaliat unde se afla customizehappy Multumesc! Fundaaaalove struck Sper sa ma ajutatilove struck [Scz categoriaon the phone

3 răspunsuri:
| D33utzu a răspuns:

Buna!
Dupa ce ai setat poza care vrei sa ti-o pui la fundal dai salvare acolo jos langa examinare... dar dai salvare big grin Dupa ce ai dat salvare sa nu crezi ca ti s-a pus pe fundal ...nu iesi de acolo pentru ca sus in varful paginii trebuie sa-ti apara un chenar verde unde scrie asa : ''Aspectul propus de tine a fost salvat. Acest aspect poate fi acum găsit în galeria Aspecte realizate de mine. Acolo poţi alege aspectul pentru a-l utiliza în profilul tău sau poţi relua editarea sa mai târziu" ee tu apesi pe :"Aspecte realizate de mine" si iti va aparea poza pe care o vrei tu pe fundal atunci tu dai " utilizare aspect " scrie chiar langa poza si cam atat!
sper ca ti-a fost de folos BAFTA!:*

| deya95 a răspuns:

La foto care le ai in profil sus ai mai multe optiuni scrie setare ca foto de profil... sper ca ti-am fost de ajutor

| mishu112 a răspuns:

Http://www.hi5.com/friend/account/displayEditProfileSkin.do; jsessionid=77CF0B86A31A15996E1CBBCBDE25C91C