| lovergirl31 a întrebat:

Buuunaalove struck Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?! Plac un baiat de mult tim..si de ceva vreme mi s`a tot spus sa ma apropii de el si sa nu mai fiu asa distanta ca de obicei. Isi afce griji pentru mine, si de fiecare data cand ma supara imi cere scuze pana il iert...Chiar nu-s tiu ce inseamna asta..ar fi sanse sa simta ceva pentru mine? Helppp meeee happy

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Oare ce ar putea sa simta un baiat care din adins se comporta cu tine asa de superb.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai incercarea moarte n-are happy Eu cred ca sunt sanse happy Incearca`l happy Testeaza`l happy ''Si daca o sa zica nu? ''(asta e intrebarea care presupun ca si`o pun toate fetele.) In pana mea, E ULTIMUL BAIAT DE PE PAMANT? NU! Mai sunt destui happy Viata te testeaza. Iti da un sut in fund. Tu trebuie sa te ridicihappy Deci CONCLUZIA : Incearca`l big grin

| MyRi a răspuns:

Da ar fi sanse dar ar fi si sanse sa fie doar dragut fiind ca asa a fost la mine si i-am spus ce simt si timp de 8 luni a fost foarte distant cu mine dupa aia