| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! a folosit cineva crema CELLTONE DE LUX love struck? da rezultate foarte bune pentru pistrui? adica dispar daca o folosesti zilnic?

3 răspunsuri:
| sweetoana a răspuns:

Buna, laura. exista mai multe metode de a scapa de pistrui:un tratament naturist,,,, o masca formata din 3 ling de zeama de lamaie, 20 de grame de drojdie de bere si alte 20 de grame de tarâțe de grau. o aplici de 3-4 ori pe saptamana! sper sa-ti fie de folos. daca nu tratamentul cu laseru.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu chiar crezi în asemenea reclame?
După vârsta de 18 ani poți face o terapie cu lumină pulsativă pentru diminuarea pistruilor, până atunci pot dispărea ei în mod natural.
Pa, pa.

| anonim_2270 explică:

Ptr prietena mea