| Anonim951 a întrebat:

C-am la ce varsta este indicat sa-ti incepi viata sexuala? Ma refer mai ales la baieti.

Răspuns Câştigător
| Miha1308 a răspuns:

Eu zic sa asteptati momentul potrivit adica sa fiti amandoi pregatiti si asa. Daca asta se intampla deja atunci e totul ok. Orice ar fi nu grabiti lucrurile.Multa bafta!:*

9 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

La 21 pentru tine, iar pentru altii la 31 ani!

| SweetCherry a răspuns:

Ma baiatule vezi de liceu laughing
Nu stiu ce vor atat baietii sa si-o traga.Crede-ti ca sunteti mai grozavi? Nu sunteti inca destul de maturi si nici dezvoltati. Daca tio incepi e treaba ta si a partenerei doar sa folositi prezervativ laughing

| bluepuff a răspuns:

La ce varsta vrea.winking

| Mony_4137 a răspuns:

Oricand dupa maritishbig grin

| Anonim951 explică:

Am 15 ani si un pic si as vrea sa o incep acum, sunt pregatit si as avea si o partenera de seama mea, ce pareri aveti despre asta?

| Nikol_9025 a răspuns:

Cred ca un baiat daca isi incepe viata sexuala la 16 ani e ok
saw macar 15 si ceva

| M.T a răspuns:

Ia funda de la mine sa nu zici ca-as vrea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andr3, atat barbatii cat si femeile simt "nevoia" in egala masura. De ce minti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io mi-am inceputo la 2 ani!