| anonim_4396 a întrebat:

Ca băiat dacă bagi mana în vagin (nu faci altceva ) Poți lua ceva boli de la fata?
După ce scoți mana o pui pe pat și după ce se usucă din acel loc poți lua boli?
cel mai bun răspuns funda

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Presupun ca de boli venerice ti-e frica, nu?
Prin teorie nu ar trebui sa iei nimic daca nu ai vreo leziune/taietura la nivelul mainii (care o bagi)
http://www.romedic.ro/boli-cu-transmitere-sexuala

| pufulescu a răspuns:

Parerea mea este : daca ti-e asa frica de boli renunta pentru o perioada la activitatile sexuale de orice gen, pana iti revii din teama asta constanta si nejustificata! Stiai ca poti lua nenumarate boli de pe banca de la scoala? De pe bara din autobuz sau metrou? Stii ca poti contracta gripa atunci cand cineva stranuta langa tine pe strada?

Răspuns utilizator avertizat
| qMoonShine a răspuns:

Mai bine te speli pe maini dupa, si asa e bine.Nu o sa patesti nimic.Si daca vrei sa fie si mai smecher ia-ti un prezervativ si da-i bicebatting eyelashes.

| ionutaka47 a răspuns:

-Pff, frate decât sa bagi numa mana mai bine da.i pace
-nu se intampla nimic, te poti spala pe mâini dupa