| raMLesS a întrebat:

Ca barbat exista vreo modalitate de a avea orgasm fara ejaculare? Intreb pebtru un prieten.

13 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

De existat exista. Care e tehnica? intreaba si tu pe la ceva grup de yoghini. Din cate stiam eu secretul e sa stai cu picioarele apropiate.

| raMLesS explică (pentru RoCkKiD):

Imi strâng altceva...

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca barbatii ar putea ajunge la starea de orgasm fara sa se produca procesul de ejaculare a spermei. Dar mai stii? thinking

| raMLesS explică (pentru corbulalbrosu):

Si daca iti zic ca poti redirectiona sperma in vezica ma crezi?

| raMLesS explică (pentru corbulalbrosu):

Sspunee

| raMLesS explică (pentru corbulalbrosu):

Spune domnule corbularos

| corbulalbrosu a răspuns (pentru raMLesS):

La intrebarea postata de tine, raspunsul care sa fie si autorizat si mai ales sa fie formulat si explicat profesional il poate oferi numai un medic specializat in Urologie.

| raMLesS explică (pentru corbulalbrosu):

Pai si dumneavoastră sunteti medic specializat in asa ceva si de-aia ziceam.
Exista un punct pe care daca'l apesi tare, sperma se duce in vezica si ai un dry orgasm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca o faci de așa multe ori că nu mai iese nimic.

| DenqOO a răspuns:

La bărbați, orgasmul fără spermă e ca oceanul fără apă

| Maria62n a răspuns:

Strange-ti penisul in pumn cu doua maini, una fix pe cap si cealalta pe celalt cap mangaiete circular ms