| OOOLEOOO a întrebat:

Ca fata, cum ti-ar placea sa fi abordata(agatata) de catre un baiat?

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Fiecare e diferit in felul sau, fiecare "agata" intr-un fel sau altul. Original sau mai putin. ATITUDINEA este totul.
Si nu doar atat, sa vorbesti, sa o cuceresti, nu tine doar de aspect, ci de comportamentul tau, de spiritualitatea ta, de modul in care vei reusi sa o faci sa se simta bine in compania ta.

| shadow72 a răspuns:

Nu sunt fata dar bag mana in foc ca in 30% din cazuri abordarea perfecta ar fi aceea facuta dintr-un bmw

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru shadow72):

Doar 30%? hai ca poti mai mult...fii onest.

| shadow72 a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Daca puneam mai mult sarea jumatate din comunitatea de fete pe capul meu

| LittleShyDevil a răspuns (pentru shadow72):

Mda...cu un lant de aur la gat de 10kg, in boxe Salam si Guta si sa iti zica: Pisi dam o tura? smug Ce mai, asta este visul unei fete... Ihhhhhhhhhh! Din punctul meu de vedere cam te-ai ars un pic acum.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru shadow72):

Buna seara! Eu cred ca o gluma te scoate din multe ipostaze jenante si un baiat care este glumet este dragut, asta cred eu. Nu inseamna ca trebuie sa glumesti mereu, incearca sa fii spontan, incearca ceva simplu, dar de efect. Te stii mai bine decat noi, ai imaginatie fa ceva cu ea(imaginatialaughing ). Uita te cum este ea imbracata, cum se comporta, zambeste la ea si daca iti raspunde prin acelasi gest, jumate din treaba este ca si gata. Bafta!

| shadow72 a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Unde e problema? m-am ars in fata cui? stiu cine sunt si ce am realizat si nu fiind genul de baiat cu lantul de aur la gat asa ca unde e problema?
imi pare rau ca s-a inteles altceva din vorbele mele dar se mai intampla

| LittleShyDevil a răspuns (pentru shadow72):

Nu este nicio problema. Se pare ca nici tu nu ai inteles, a fost doar o simpla parere, nu am vrut sa te ofensez in niciun fel, daca asta s-a inteles...

| OOOLEOOO explică (pentru shadow72):

Nu lua ca exemplu doar fetele care sunt mediatizate.

Daca pe noi baieti ne excita fetele din revistele playboy pe fete le excita statutul social.
Iar daca un baiat este atat de prost incat nu-si poate face simtiti testosteroni decat print-un bmw scump si statutul social lui depinde de bani din buzunar atunci isi merita fetele materialiste.
Un alt adevar este ca, acel baiat va munci pentru un bmw in timp ce alti vor sta sa barfeasca toata ziua "pai fetele sunt curve materialiste".

| Iuliiaa a răspuns:

Sa vorbeasc cat mai mult cu mine. de obicei, personal, nu-mi place sa fiu agatata, daca imi place de cineva imi place si asta e. dar, in mare, sa vorbeasca cu mine, sa caute multe subiecte, sa zambeasca cat mai mult etc happy

| fuckeveryone a răspuns:

Cu mici tachinari si glune. happy