| Mara11Mara11 a întrebat:

Ca sa pot cucerii un baiat cu care am mai fost cu el, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| nehotarata a răspuns:

De obicei, cand vrei sa recuceresti o veche iubire, nu trebuie sub nici o forma sa pari interesata de el.Baietii sunt...starniti de indiferenta cu care sunt tratati. Daca stiu ca te topesti dupa ei, nu-ti dau atentie caci te pot avea oricand.Dar daca ii respingi...vor ei sa te atraga:*

1 răspuns:
| vampiressa a răspuns:

Pai adu-i aminte de momentele frumoase traite impreuna sau fa in asa fel incat sa ajungi la discutia daca el are prietena.Ma rog nu i-o zici direct, asa pe ocolite