| MindExplode a întrebat:

Cadou pentru iubitul meu de 14 februarie un lantisor cu jumate de inima http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:15&tx=14&ty=92

Ce o sa faca cu el o sa-l poarte? mi se pare ridicol pentru un baiat.Astept pareri. Funda

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Cred ca mai bine i-ai cumpara o bratara...sau...un parfum.Nu cred ca o sa poarte un lantisor cu o jumatate de inima, mai ales ca e baiat.Eu sunt fata (am aproape 14 ani) si sincera sa fiu, nici eu nu as purta asa ceva.Mi se pare de prost gust.

| Bubulutsaa a răspuns:

Daca te iubeste da, o sa-l poarte in plus mi se pare ft. romantic si frumos. da ce zici de parfumul sau preferat? Asa o sa se dea mereu si in plus o sa-l adore pentru. ca e de la tine love struck si va fi si foarte multumit love struck!
Sper ca te-am ajutat catusi de putin love struck! Daca ai intrebari pentru mine adresseaza-mi-le! O sa-ti raspundwinking! Adios!