| anonim_4396 a întrebat:

Cam ciudata intrebarea,dar sunt confuza. Daca prietenului meu ii place sa se joace cu limba, asta inseamna ca ii plac saruturile romantice? Daca da spune-mi si de ce big grin

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Da, cred că îi plac săruturile romantice. De ce? Pentru că poate aşa îi este firea, mai amoroasă.

| Fantastic7 a răspuns:

Întreabă-l,de unde să știm noi ce e în capul prietenului tău?

| robertbora a răspuns:

Un sarut cu limbuta poate fi si scarbos nu neaparat romantic, iar daca insista sa se joace cu limbuta, inseamna ca il excita, ii place, deci nu e nimic rau, romantic presupune mai mult decat un sarut cu limbutabig grin