| Georgian1992 a întrebat:

Cam de 3 ani mă întâlnesc cu o femeie căsătorită și îi fac cunnilingus. Ea spune că așa nu își înșeală soțul dar eu încep să am remușcări. Și eu am o iubită stabilă de mulți ani. Credeți că ne înșelăm partenerii prin ceea ce facem?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.
Dar dacă vă simteți bine, de ce nu?!?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este înșelăciune.

| mastadont a răspuns:

Sexul tot sex e indiferent că este oral, anal sau normal, așa că da, se numește înșelat. Tipa nu face decât să se mintă pe ea însăși spunându-și că nu se numește sex ceea ce faceți.

| TimberWolf a răspuns:

Nu te plictisesti, amu pe bune?

| Madaxo97 a răspuns:

Bineînțeles că se numește înșelat. Tind să cred ca e la mișto întrebarea, acum nu îmi spune tu că după ce faceți oral nu duceți și treaba până la capăt, că mie imi e greu să cred happy

| Georgian1992 explică (pentru Madaxo97):

Nu, nu vrea ea. Doar mă finalizează prin masturbare.

| Kiran a răspuns:

Din punct de vedere traditional, da, ceea ce faceti este inselaciune fata de parteneri vostrii. insa ce se defineste acum. nu este inselare, ci un mod de a va exprima gandurile ce nu le puteti exprima cu parteneri vostri si sunteti liberi de a face asta atat timp cat nu intri in vigorile legii de amant.