| anonim_4396 a întrebat:

Cam in cat timp un baiat nu o va mai place o fata chiar daca a placut-o mult inainte dar ea il refuza. Cand va incepe sa o uite si sa isi caute alta? Funda celui care ma ajuta cel mai mult! Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca a fost atractie sexuala, imediat cauta alta fata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu a fost atractie sexuala. E mai mult o simpatie adolescentina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unii baieti mai nerabdatori si mai putin "intelegatori" o vor face imediat dupa primul refuz. Altii amana o vreme in speranta ca vor reusi sa o induplece sa accepte macar pettingul. Dar la aceasta intrebare probabil ca nimeni nu va putea da un raspuns, poate nici macar unul care sa aproximeze aceasta perioada, dar de regula nu se depaseste perioada de 1 an pana la ruptura definitiva.

| peperonies a răspuns:

Secunda 2. daca l-ai refuzat in secunda 2 cauta alta.