| ioana_2416 a întrebat:

Cand am facut testul de sarcina am urinat intr. o cutie de la margarina.credeti ca poate influenta rezultatul?happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca cutia era foarte curata, bine spalata, nu a influentat testul. Daca nu era spalata foarte bine, nu are rost sa iei testul in considerare

| foxi a răspuns:

Nu poate! de ce nu ai urinat in vaza de flori?

| NoChanceForUs a răspuns:

Habar n-am... avea margarina in ea?

| Andreea_1440 a răspuns:

Daca era curata nu cred ca are trebuie daca nu...straight face

| CristineDelaruss a răspuns:

Daca cutia era murdra, sau orice bacterie pe ea, Da!
Deci cu siguranta raspunsul meu este da.
Bafta!

| RiRihXd a răspuns:

Habar nu am...ai pus cutia inapoi in frigider?

| ioana_2416 explică:

Cutia era curata.pentru cei care au inceput cu caterinca.este pur si simplu o intrebare. daca aveti de gand sa dati niste raspunsuri cum trebuie ok. daca nu.nu raspundeti.multumesc pentru raspunsuri oricum:*