| Bia696 a întrebat:

Când apăs pe burta puțin în timp ce fac sex cu iubitul meu simt cum ating penisul laughing nu sunt chiar așa slabă laughing și el tot mică crede ca o are la 18 cm … ceva sfaturi să îl fac să nu mai spună ca e mică? ( leșin de durere câteodată )

1 răspuns:
| annonimaaaa555 a răspuns:

In primul rand n ai ce face. Poți sa ii zici ca o are mai mare de cât media bărbaților din România. În al doilea rând nu este DELOC normal să te doară orice în timpul actului sexual. Fa o vizita la ginecolog. Și sa nu se împingă în tine ca n ai vagin de 18 cm...Lungimea medie a vaginului la o femeie adultă este de 7-9 cm. (Cauta pe net dacă nu crezi)Dacă ești minoră atunci nici atât. Deci luați-o mai ușor până nu ți se întâmplă ceva. Repet. Fa o vizita la ginecolog!