| anonim_4396 a întrebat:

Cand cineva se uită lung la tine...si de fiecare dată când te vede se uită in ochii tai...inseamna ca te place?

7 răspunsuri:
| CATAROMANI a răspuns:

Nu depinde cum avea sprancenele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da asta inseamna.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca de fapt sa se uite foarte atent in ochii tai, pentru a-si da seama daca ai inteles/priceput ceea ce a dorit sa-ti transmita. big grin

| gabriielaaa a răspuns:

Da cred ca da daca si zabeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat, si eu ma uit mereu in ochii persoanelor cu care vorbesc si asta nu inseamna ca le plac neaparat. Din contra, cand imi place de cineva mi-e mai greu sa tin contactul vizual