| JohnCena02 a întrebat:

Cand dau /top15 sau /rankstats pe cs 1.6 imi arata o img. neagra si nu arata nic, ce pot face? L-am instalat si l-am reinstalat de nu stiu cate ori csu si am incercat toate csurile..Cum rezolv? Sunt disperatsadfunda+vot. Ps:fara raspunsuri gen incearca alt server poate e bugat.Pt ca nu e bugat la toate serverle imi face asa. Funda+Vot

5 răspunsuri:
| LiVeeee a răspuns:

Salut, pai spune-ne mai multe detalii, ai steam sau cs non-steam?
baga asta in consola hud_saytext 1, ar trebui sa-ti mearga

| JohnCena02 explică (pentru LiVeeee):

Non-steam. am bagat tot nu merge

| LiVeeee a răspuns (pentru JohnCena02):

Poi atunci schimba rezolutia cu care joci, poate o fi din cauza asta

| JohnCena02 explică (pentru LiVeeee):

Cum o schimb? si la cat?

| JohnCena02 explică (pentru LiVeeee):

Am reusit, am incercat toate rezolutiile si degeaba...ce pot face?crying