| Ionelaaamaria a întrebat:

Cand esti gravida te simti balonata? Si daca da, de cand incepi sa te simti asa?

3 răspunsuri:
| BVRNOUT a răspuns:

Salut,cand esti gravida in niciun caz.Greata,incetarea menstruatiei si alte chestii pe care ar trebui sa le stii si tu ca fata.Nu prea ma primesc, dar eu fiind baiat daca ma simt balonat inseamna ca-s gravid? Traim in secolul 21. Take It Easy!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta alta metoda sa verifici daca esti insarcinata, ideal cu un test de sarcina

| boboboss69 a răspuns:

Pai ai un copil in burta fa