| 123Aalexa a întrebat:

Cand esti insarcinata poti sa iti sugi burta?
Are un inteles ciudat...dar na

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa-ti ''sugi burta'' insa acest lucru il poti face doar pana la un anumit moment dat si intr-o anumita masura care poate fi mai mult sau mai putin eficienta ori convingatoare, mai ales daca apelezi la ajutorul unui corset. big grin

| HazelEyes77 a răspuns:

Cand burtica e mica si sarcina e in stadiul incipient da e posibil. Nu e recomandat totusi, nu vrei sa l presezi/ sa i faci rau bebelusului. Daca tot vrei sa tii secreta sarcina un timp fa o prin stilul vestimentar adica poarta haine un pic mai mari care sa camufleze burtica.

| 123Aalexa explică (pentru HazelEyes77):

Am 11 ani si nu am contacte sexuale
nu stiu de ce sunt asa speriata

| corbulalbrosu a răspuns (pentru 123Aalexa):

In cazul tau este vorba de satisfacerea sau intelegerea unor anumite ''curiozitati'' care pana la urma urmei pot fi considerate ca fiind intr-o oarecare masura ''firesti''la varsta ta. Intr-un fel se poate aprecia si/sau considera ca este chiar foarte indicat sa detii cat mai multe informatiile care sa fie cat mai precise in privinta procesului de procreere, fiindca doar asa vei scapa de starile de spaima, teama care pot sa apara din cauza lipsei de cunoastere dar mai ales din caza ignorantei, big grin