| misumisu123 a întrebat:

Cand fac sex cu prezervativ nu prea simt placere ca si cand as face neprotejat, de multe ori simt ca dau in gol. care ar fi problema?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poate chiar dai in gol.

| TSO7 a răspuns:

Bravo, cam asta voiam să scriu și eu laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul cu prezervativul montat induce acelasi sentiment si aceeasi placere ca si sarutarea buzelor partenerei prin voal sau o batista interpusa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi si gonflabila? dar cu conditia sa aiba vaginul variabil.

| Emilian65 a răspuns:

Ti se pare tie. Placerea este aproape aceeasi in ambele cazuri.

| Alex1602 a răspuns:

Este absolut normal laughing) ca sa fie mai placut, trebuie sa ti mult la aprtenera, daca e o oarecare, nu e mare chestie cu cauciuc