| Anonymouys12344321xyz a întrebat:

Cand fac sex,in ce gaura este recomandat sa imi introduc penisul, si ce se intampla daca il introduc in ambele gauri? Adica este mai satisfacator sau ce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa incerci sa-ti bagi penisul pe rand in toate cele 3 gauri si in functie de placerea si satisfactia obtinuta prin testarea fiecarei gauri in parte, vei reusi sa tragi chiar tu concluzia finala, fiindca in mod sigur nu va coiincide cu parerile altora. Fiindca sunt mult diferite, gusturile nu se discuta. big grin

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai satisfacator loc este vaginul din moment ce de milioane de anii stramosi nostri tiau bagat penisul in vagin in scop de placere sau reproducerea speciei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vagin este recomandat. Se intampla ca incerci un sex diferit, adica anal sau oral, depinde la care te referi. Poate fi mai satisfacator, incerca si vezi daca-ti place.

| 10msn a răspuns:

Daca esti fata, vorbeste cu 2 baieti sa ti-o introduca unu intr-o gaura si altul intr-o gaura si o sa vezi. laughing

| PatrickTSR a răspuns:

1 unu sunt trei gauri:curu, gura, pi***
prima data iti bagi penisul in gura pentru ca trebuie lubrifiat ca sa alunece pe gaura, daca nu iti cumperi lubrifiant dupa ca sa o bagi in pi*** trebuie sa ai prezervativ sau sa o scoti atunci cand simti ca trebuie sa scoti spermatozoizii ca sa nu faci copii