| anonim_4396 a întrebat:

Cand faceti dragoste, ascultati si muzica in surdina? daca da, ce muzica ascultati, sau ce melodie preferata aveti care se potriveste cu "decorul" >:"?

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

Baby, we can do it, we can do it all night. laughing aşa îi cântam.sigh ehh...

17 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu da! cand fac dragoste cu prietenul meu pun muzica de dragoste (mai mult manele ca lui ii plac) odata am pus o melodie toat seara ''como te deseo''(sin senos no hay paraiso)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva linistitor.
Adeseori ascultam.

| myworldis5784 a răspuns:

"a walk to remember" toate piesele, deoarece sunt minunate!

| theodoraafi a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi muzica lina... ceva de dragoste... data incet big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iep, și prima în playlist e Afuno Feat Outhere Brothers - I Wanna Fuck You In The Ass.

Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Ascultam Spa music for the moment sau Budda Bar, crede-ma ca e superbig grin

| amoremioX a răspuns:

Muzica de dragoste dar incet ca sa fie mai romantic

| marsy a răspuns:

de ce se dau numai stupid

| Malvina24 a răspuns:

Are dreptate dinulia! de ce se da sttupid daca noua asta ne place! fratilor daca stai cu un iubit rock-er nu poti sa -i pui manele sau daca stai cu unul care detesta muzica populara tu ii pui populara! fiecare cu preferintele lui!

| Barajag a răspuns:

Nu sunteti normali la cap astia care dati stupid, nu mai cititi raspunsurile daca nu va convin.

| Allegria a răspuns:

Citizen cope-let the drummer kick laughing
@malvynutza2...cum sa asc manele; mai ales in timp ce faci sex?laughing

| daniDeeDee a răspuns:

@dinulya : de frustrati ce sunt.

| SlobodLaGura a răspuns:

rolling on the floor) Foarte tare intrebarea, mi-a adus aminte de o seara cand ne vedeam noi de treburile noastre, am dat peste telecomanda televizorului si a pornit pe Tvr 1 - Tezaur Folcloric - Au cantat aia vreo 10 minute la munti ani laughing! A fost bestial!

| dragonjad a răspuns:

Ceva lent da in acelasi timp si hard- de corason binenteles... acum cum vrei sa iasa o noapte de orice fel sau una de neuitat piperata cu simturi din al 9 cer sau mai sus de atat

| vinty a răspuns:

Ce vrea partenera. De obicei ceva romanesc Dance-House sau Hip-Hop daca e in toane bune.