| Bogdan_Bogdan_1996_a6Qc a întrebat:

Cand faceti dragoste daca iubita vrea sa o suga, trebuie sa dau prezervatvul jos sau... nu?

Poate pentru unii e o intrebare stupida dar chiar nu stiu si nu vreau sa ma fac de rusine.

Funda raspunsului!

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Daca iubita vrea sa-ti inghita sperma, atuci trebuie sa dai jos cauciucul, altfel daca ai prezervativul pe penis nu are cum sa ti-l inghita, asta daca vrea sa inghita, daca nu atunci nu o mai da jos happy

19 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de preferinta femeii, acesta este motivul pentru care se produc prezervativele cu diferite arome. Insa asa cum a zis si LoveSleep in general se indeparteaza ambalajul pentru a se savura ''gustul'' adevarat.

| neutrino a răspuns:

Las-o pe ea sa aleaga ceea ce suge si cand anume doreste acest lucru.

| RedDeath a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru neutrino):

Si poate ei îi e frica si nu vrea toata viata.Trebuie fortate la inceput, dupa aia le place la toate.

| T0T a răspuns:

Da-l jos, se simte aroma mai bine. Oricum la oral nu are ce sa se intample.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca va protejeaza de orice boala.

| LoveSleep a răspuns:

Da tu când vrei să mănânci o acadea o sugi cu ambalaj cu tot?

| RaspunsuCoretcIEYo a răspuns (pentru LoveSleep):

Asta a fost cel mai tare rekt pe care l-am citit laughing))))

| minrest a răspuns:

Stai linistit, ar fi foarte bizar ca femeia sa se intrerupa din actul sexual datorita nevoii imperioase de a face ce spui tu. Salut.

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns:

Faci o gaura la prezervativlaughing sa iasa spermalaughing si cam asta este!

| RedDeath a răspuns:

Daca iti face cu ala pus, nu simti nimic si plus ca ala are un miros si gust cam aiurea, insa depinde, daca e din ala cu arome, atunci merge.
Normal mi se pare sa iti faca fara prezervativ, ca asta e ideea - sa simti tu.
Si nu are cum sa vrea sa iti faca in timpul actului... numai daca e tampita big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RedDeath):

"Si nu are cum sa vrea sa iti faca in timpul actului... numai daca e tampita" o fi vazut prea multe filme porno, mai stii

| alex310 a răspuns:

Cum vrei tu..merge si fara..merge si cu prezervativ( cu aroma de preferat)

| intelboss a răspuns:

Depinde de ea o intrebi sunt care vor cu prezervativ si sunt care nu le place cu prezervativ si oricum nu cred ca va alege cu dupa ce ai penetrat-o in vagin sau poate in anus dar cel mai bine iti face inainte oralul

| SniKe1 a răspuns:

Prima data ii dai sa suga si dupa faci treaba. La urma dai prezervativul jos si o umpli de sperma pe fata smug. FUNDA.

| Bogdan_Bogdan_1996_a6Qc explică (pentru SniKe1):

Dar daca in timpul sexului e prea sa o suga iar? Ce fac atunci il las, nu?

| LoveSleep a răspuns (pentru Bogdan_Bogdan_1996_a6Qc):

"Dar daca in timpul sexului e prea sa o suga iar? Ce fac atunci il las, nu?"
A dracului nesătulă laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

"A dracului nesătulă "rolling on the floor) frumos, chiar nu am ce zice