| matadoru a întrebat:

Cand faci sex pentru prima data, si ti se rupe ata, doare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acel moment nu prea simti, insa mai tarziu un pic o sa simti o usturime suportabila. Stiu asta de la prietenul meu, mi-a zis cand am facut-o prima data. Si inca una - este posibil sa ti se rupa ata sau nu, depinde de la caz la caz. Succes!

24 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Eu am 24 de ani, am facut-o de cativa ani dar habar nu am ce inseamna asta, mie nu mi s-a rupt niciodata nimic... f dubios iar penisul meu arata exact ca un penis normal, adica nu m-am nascut fara acea ''ata'' happy

| Altair22 a răspuns:

Doare, dar sunt cazuri multe in care sa nu se rupa deloc happy

| gingasull a răspuns:

Doare doare foarte tare, mai bine nu te apuci de s. e. x si lasi ata acolowinking, se gasestea ea o fata care sa stie cu adevarat sa te aduca pe culmile extazului astfel incat sa uiti de durere... + ca mai sunt si lubrifianti pe baza de apa care ar putea diminua durerea.

| vykkusor a răspuns:

De la inceput o sa te doara, dar pe urma vei avea placere... vrei sa incerci si tie frica?

| lacrimi a răspuns:

Ma cand eu am 4 stelute prima data, s a rupt ata de la hanorac, dar nu doare, sa stii.

| blue23 a răspuns:

Nu am auzit pe nimeni sa moara din astathinking laughing, asa ca daca te consideri barbat vei rezista, BAFTA!

| @@ a răspuns:

laughing
raspuns
da doare
prima data nu o sa fie asa cum te astepti tu sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... coși? laughing
Da doare, dar rezisti, stai linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, sa nu o faci niciodata... ce rost are sa iti provoci durere aiurea...bafta la counter-strike!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se rupe numai daca fata este virgina! Si nu doare tare la contact dupa e putina usturime dar rezistabilwinking Asta o stiu de la prietenul meu el mi-a zis ciind am facut-o prima data ...asa ca nu e chiar simplu sa dezvirginezi o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare un pic dar trece pana te insori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde poate sa nu te doara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de tare doare ca inca nu am facut-olaughing) totusi as vrea sa stiu cat de tare doare si in ce momente :X va multumesc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiure normal ca doare dar nu rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de barbatie. pana la urma si nu e adev. ca ti se rupe daca fata e virgina iti spun eu ca m-am culcat cu fata virgina si nu mi s-a rupt ata. si mi s-a rupt la cateva saptamani cu aceeasi fatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cand faci contact prima oara te doare deoarece tii se rupe ata si de aia

| xWhiteTigerx a răspuns:

Daca vrei neaparat as o rupi ia o foarfeca,cutit, drujba si crede-ma ca se rupe,, iar daca nu vrei sa se rupa ia-ti o banda izoliera, sau un sc, oci si infasurati-o pana se termina scociu.Bft!

Alte răspunsuri
| VuLpEaNu a răspuns:

Bai eu am cu cine s-o fac, dar ba mi-e frica ba vreau s-o fac an momentu respectiv, dar frica vine pentru ca eu sunt virgin ia nu si ie si mai mare ca mine cu 2 ani si nu prea stiu cum s-o fac imi spuneti si mie?

| andreibosul9 a răspuns:

Eu as vrea sa o fac dra nu stiu cum cine stie?