| IubesteEa a întrebat:

Cand fostul zice pe mess mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca a vrut sa se desparta de mine? dau fundahappy sau mai exact ce a vrut sa spuna? in ziua de 8 ianuarie eu cu el vorbeam pe mess si el vorbea si cu mine si cu prietena mea si ea il placea mult si a inceput sa ii faca reprosuri si el nu-i zicea nimic ma rog asta mi-a spus si ea a inceput sa inventeze tot felul de minciuni si el a crezut-o si l-am intrebat mai vrei sa fi cu mine? el nu, eu de ce? el mai bine decat sa ne certam toti 3 si i-am zis ca il iubesc mult si ca el ma face sa sufar si si-a cerut scuze si uite asa ne-am despartit vreau parerea voastra dupa ce am scris mai sus de ce a zis mai bine decat sa ne certam toti 3? a vrut sa se desparta de mine? de ce si-a cerut scuze? dau funda multumesc! la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Florisad...e trist.si mi s-a intamplat acelasi lucru doar ca prietena mea i`a spus, cand eram plecata in grecia ca ar fi vb cu mine pe mess si i-am zis ca ori eu ori prietena mea.si mie mi-a zis ca ramane mai bine singur decat sa ne certam noi sad...si ar trebui sa stai un pic de vorba cu acea "prietena"winking. mult succes. dar arata`i ca nu`ti pasa:*.
Pwplove struck.

1 răspuns:
| Nextone a răspuns:

Eu cred ca a zis asa deoarece era ceva si intre el si prietena ta sau ea il placea pe el si el stia asta, de asta a zis ca decat sa va certati toti 3 mai bine va despartiti.Deci a preferat sa ramaneti toti aminci decat sa va certati. Asta e parerea mea. big grin