| 050DydyX050 a întrebat:

Cand iti vine menstuatia te dezvolti? Dupa cat timp de la venirea ei te dezvolti? Funta

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Pai nu stiu cum sa-ti explic de obicei la fetele mai dezvoltate vine.dar nu neaparat nah cresc sanii, fundul dupa ce ti-a venit menstruatia poti spune ca esti femeie! funda?

| house07 a răspuns:

A doua zi.

| adee_8962 a răspuns:

Nu neaparat in timpul menstruatie... Te dezvolti permanent...dar in timpul menstruatiei sanii cresc mai mult decat in celelalte zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar asa de adevarat, cel putin la mine.Mi-a venit acum 3 ani si nu m-am dezvoltat in niciun fel,tot slaba am ramas,fara fund si sani
Acum, nu stiu, poate numai la mine e asa

| Mirela a răspuns:

Bah` fato tu clar ai o problema laughing. du-te la psihiatru, el o sa-ti creasca si sanii si fundul.