| marinela92 a întrebat:

Cand m-a luat in brate m-a strans langa pieptul lui si a inchis ochii si a inceput sa zambeasca... ce inseamna asta dau funda big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si ai place de tine.Asa am patit si eu odata la fel ca tine.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te place.

| xCarol a răspuns:

Inseamna ca te place, si este fericit cand esti alaturi de el! happy:* Mult succes cu el

| marinela92 explică:

El este mai inalt ca mine si m-a luat in brate asa fel incat sa ajunga la mine ( e cu un cap mai mare ca mine ) si m-a imbratisat in jurul taliei si si-a pus capu pe umerii mei happybig grin:big grinbig grin

| sebysebyca a răspuns:

Daca a inchis ochii, e clar, se gandea la alta si nu voia sa-i strici imaginea...